KNIHOVNA od 13.4. OTEVŘENA

Vydáno: 12. 4. 2021

Milí čtenáři,

přinášíme vám skvělou zprávu! Od úterý 13. 4. 2021 můžete opět navštěvovat naši knihovnu a vybírat si své oblíbené tituly sami volně z polic. Při návštěvě knihovny bude nicméně nutné i nadále dodržovat následující opatření

- do knihovny má přístup omezený počet čtenářů (1 osoba na 15 m²) a nutné je dodržování rozestupů,

- vstup je možný pouze s respirátorem a za použití dezinfekce,

- návštěva knihovny musí být omezena na nezbytně nutnou dobu,

- počítače s přístupem na internet a dětské čtenářské koutky přístupné prozatím bohužel nejsou.

Od úterý 13. 4. se zároveň vracíme k normálnímu výpůjčnímu režimu, tzn. že výpůjčky již nebudeme nadále automaticky prodlužovat a prosíme o dodržení termínu jejich vrácení. Až do 30. dubna můžete využít možnost vrátit knihy i s mírným zpožděním, do tohoto termínu nebudeme účtovat sankční poplatky.

Přejeme vám krásné jarní dny a těšíme se na vaši návštěvu!

Za Obecní knihovnu Bílovice n/Sv.

Šárka Kučerová