Čtení pro děti - Panáček, pecka, švestka, poleno a zase panáček - pátek 25.3. v 17:30

Vydáno: 22. 3. 2022

V pátek 25. 3. v 17:30 zveme děti a jejich rodiče k dalšímu společnému čtení v knihovně. Tentokrát nám bude Renata Munteanu číst z neobyčejné knížky "Panáček, pecka, švestka, poleno a zase panáček". Přijďte si poslechnout vtipné a dobrodružné vyprávění jednoho mluvícího polena., které sleduje životní příběh švestkové pecky plný zákrut a eskapád! Kniha je plná skvělého absurdního humoru spisovatele Vojtěcha Maška (také autor komiksů a scenárista) a vynikajících linorytových ilustrací výtvarníka Chrudoše Valouška. Vtipný příběh pobaví děti i dospělé!

Na čtení bude navazovat malá výtvarná dílna.

Vstupné dobrovolné, leták v příloze.

Zájemce prosíme o přihlášení na mail: knihovna@bilovicens.cz nebo na tel. 702 055 781.

Těšíme se na vás!