Setkání s autory - Jakub Plachý (ČR) a Andrea Antinori (Itálie) - 6. 6. v 18:00

Vydáno: 21. 5. 2024

To tu ještě nebylo! 

Ve čtvrtek 6. června v 18 hodin zveme děti a jejich rodiče (prarodiče) do bílovické obřadní síně na jedinečné setkání hned se dvěma autory dětských knih najednou! Do Bílovic za námi přijede grafik a ilustrátor JAKUB PLACHÝ, autor knih "Velká kniha čůrání", "Je ráno" a "Sledujete slona", a až z daleké Bologně dorazí italský tvůrce autorských knih pro děti ANDREA ANTINORI, kterému v češtině vyšla kniha "O životě lemurů". Andrea a Jakub budou číst ze svých knih, představí svou zajímavou práci, ilustrace i knihy, které jste na českém trhu zatím neviděli - poznáme nejen další knihy Andrey, ale i novinku "Bezvětří" Jakuba Plachého. Přijďte se seznámit s oběma autory a s jejich tvorbou, pro kterou je charakteristický jedinečný smysl pro humor a pointu.

Neumíte italsky? Nevadí, my také ne :). Abychom se na setkání cítili všichni příjemně, bude z a do italštiny tlumočit RENATA MUNTEANU. 

Knihy autorů budou k zakoupení na místě. Můžete si je na setkání nechat podepsat.

Z organizačních důvodů je na akci nutné přihlášení předem na tel.: 702 055 781 nebo na mail.: knihovna@bilovicens.cz. Děkujeme.

Akce se koná za podpory nakladatelství Baobab v rámci mezinárodního projektu Oko do světa. "Hleďte do světa, protože dětská kniha nemá hranice."

Letáček v příloze, těšíme se na vás!