Vše, co chcete vědět o sběratelských hrách vašich dětí - beseda 16. 4. v 18:00

Vydáno: 8. 4. 2024

Také to řešíte? Škemrá vaše dítě o další karty s Pokemony? Nebo "ujíždí" na kartách Magic? V úterý 16. 4. 2024 v 18:00 zveme do bílovické obřadní síně všechny rodiče, kteří by se rádi dozvěděli něco víc o sběratelských hrách svých dětí. 

O čem konkrétně si budeme povídat?

Dnes jsou karty s Pokemonem. Dříve to byly karty s hokejisty. A někde mezi tím jsou karty zvané Magic: The Gathering .Děti je chtějí, sbírají, šmelí a po vás chtějí, abyste to zafinancovali. Pojďme pochopit, proč jsou pro ně tak chytlavé. Můžete pak sami zvážit, jak s tím naložíte. Na rozdíl od samolepek s Disney princeznami nebo figurek Psí patroly mají Pokemon a Magic dvě zásadní výhody. Hra s nimi je nejen zábavná, ale opravdu chytře udělaná. I za levný peníz se tak dítě může naučit hodně o kombinatorice, statistice a práci s rizikem. A na profi úrovni se hraje o miliony dolarů ročně. Už tři dekády. Samotný princip TCG (obchodně-sběratelských her) je postavený na postupném budování, aktuálním obchodování i dlouhodobé investici. Představte si to jako možnost naučit se fungovat na komoditním trhu v raném věku a v bezpečném prostředí. V dospělosti jako když najdete! Pokud vás téma zaujalo, určitě přijďte, budeme se na vás těšit!

Besedu povede PETR “JEZEVEC” POUCHLÝ, který říká: “Sám jsem na Magicu od roku 1994 vyrostl a jsou to mé podnikatelské začátky. Hrám se věnuji poloprofesionálně od puberty a stále raději investuji do lega, nežli do zlata.